Çok Satanlar

search

Ruijie Reyee RG-RAP2200(F) AC1300 1300 Mbps Dual Band Access Point

Arabirim
10/100

ucretsiz_kargo-4.png 

Adet
 

Teslimat Politikası

 

İade Politikası

Ruijie Reyee RG-RAP2200(F) AC1300 1300 Mbps Dual Band Access Point

83717163.jpg


Güvenli Tasarım

Uzun mesafeli odalarda bile yüksek sinyal gücüne sahiptir. Duvarlardan kaynaklı olan zayıf kablosuz ağ sinyalini kolay ve hızlı bir şekilde güçlendirir. Evinizdeki kablosuz ağa kolayca bağlanarak farklı noktalarda olsanız bile kablosuz ağ paylaşımı hızınızı artıran bir performans aygıtı cihazıdır.


Sinyal Gücü

Çok katlı evler için ideal olan özellikle ortak kullanımlı Wifi kullanımında zayıf olan internet ağı geniş kapsamlı bir kullanım avantajı sağlar. Veri aktarım hızı gelişmiş olan cihaz ileri teknoloji aygıtı bir Point cihazıdır.


Konforlu Yapı

Duvar prizine istediğiniz gibi takabileceğiniz fonksiyonel kullanım avantajı sağlayan konforlu bir kullanıcı deneyimi yaşatan bir cihazdır. Birbirine karışan kabloları ayırarak sadece tak çalıştır mantığıyla dizayn edilip kolay kurulum güvencesi verir.


14419024.jpg


Ergonomik Tasarım

Şık ve ergonomik yapısı uzun yıllar kullanım avantajı sağlar. Fişli gövdesi sayesinde güç ihtiyacınızı doğrudan kolay ve hızlı bir şekilde karşılamaktadır.


Dayanıklı Sistem

Access Pointin özel olarak tasarlanan ısı emici gövde malzemesi son derece dayanıklı ve uzun yıllar kullanma avantajı sağlar. Hafif tasarımı sayesinde istediğiniz yere konumlandırarak internet hızınızı artırabilir, güçlü bir performans deneyimi yaşayabilirsiniz.


Fonksiyonel Kullanım

Sinyal gücü sayesinde aynı anda 64 cihaza bağlanabilir. Zayıf sinyal gücüne sahip olduğunuz bölgelerde cihazı kullanarak anında performans seviyenizi en yüksek seviyeye çıkarabilirsiniz. Akıllı teflon, tablet, bilgisayar, TV gibi çok sayıda cihazı güçlendirip kullanım ömrünü uzatan güç seviyesi yüksek bir cihazdır.

 

Belirli Referanslar

Aynı kategorideki 4 Ürün: