Çok Satanlar

search

Seagate Skyhawk AI 8 TB Güvenlik Diski (Distribütör Garantili) ST8000VE001

₺6.697,73
Vergi dahil
Kapasite
8 TB

ucretsiz_kargo-4.png

Adet
 

Teslimat Politikası

 

İade Politikası

Seagate SkyHawk AI ST8000VE001 3.5" 8 TB 7200 RPM SATA 3 HDD

Sata 3 bağlantı aralığına sahip olup yüksek performans ve verimlilik sağlayan, cihazını performans kalitesini artıran, teknolojik tasarım aygıtı bir cihazdır. İdeal boyutu sayesinde rahat bir şekilde taşıyabileceğiniz, ergonomik kullanım alanına sahip olabileceğiniz oldukça kullanışlı bir üründür.  • Tasarım Kalitesi Uzun kullanım avantajı sunan bellek malzemeleri kaliteli ve sağlam yapı özelliği sunarak deformasyon sorunlarına karşı son derece dirençli bir kullanım deneyimi yaşatır.


  • Uzun Ömürlü Yapı Deformasyon sorunlarımızı minimuma indirerek cihazınızı uzun süre kullanabileceğiniz kaliteli donanım malzemesine sahiptir. Üst düzey donanım özelliklerine sahip olup HDD bellek teknolojisi ile üretilmiştir.


  • Konfor Deneyimi Yüksek teknoloji aygıtı verilerinizi bozmadan uzun süre rahat ve güvenli bir şekilde muhafaza eder. İçerik ve verilerinizi sorunsuz bir şekilde kullanmanıza yardım eden veri güvenliğinizi koruyan ileri teknoloji aygıtı bir cihaz modelidir.


  • İleri Teknoloji Verilerinizi yüksek hızda okuma teknolojisi ile buluşturarak güvenli ve rahat bir kullanım avantajı sunar. Yüksek dönüş hızı sayesinde onlarca veriyi mekanizmasına ekleyip kullanıma hazır hale getirerek okumak işlemlerinizi kısa sürede tamamlar.


  • Geniş Hafıza En son teknoloji donanımı ile yapılandırılan 8 TB hafızası ve yüksek çözünürlüğü ile öne çıkan ergonomik, kompakt bir sistem cihazıdır.


 • Sorunsuz Veri Aktarımı Fotoğraf, belge ve dokümanlarınızı pratik ve sorunsuz bir şekilde içerisine aktararak uzun süre güvenli bir şekilde saklanmasına yardım eder.

Belirli Referanslar

Aynı kategorideki 2 Ürün: