Çok Satanlar

search

Seagate Skyhawk 2 TB Güvenlik Diski (Distribütör Garantili) ST2000VX015

Kapasite
2 TB

ucretsiz_kargo-4.png 

Adet
 

Teslimat Politikası

 

İade Politikası

Seagate Surveillance ST2000VX015 3.5" 2 TB 5900 RPM SATA 3 HDD

Kayıtları Kolayca Kaydedin

Görüntüleri sizler de rahatça kaydedebilir ve son derece pratik bir şekilde saklayabilirsiniz. Kayıt altına alınman her dosyanın tek yerde saklanması ve yıllar boyu depolanması işlerinizi oldukça pratikleştirir.

Güvenlikten Sorumlu

Hard Disk kamera kayıtlarının saklı tutulması olası kötü durumlarda güvenlik açısından önemlidir. Herkesin güvenli olarak yaşaması ve sorunlar ile karşılaştıklarında bunların çözülebilmesi için yardımcı olur.

Kapasite Sınırı Yüksek

Dosyaların saklanmasında alan sorunu ile karşılaşmak canınızı sıkmasın. Sizler de ürünün geniş hafızası ile tüm dosyalarınızı kaydetme imkanı bulabilirsiniz. Hafıza sınırını yükseklere çekerek eşsiz bir deneyim yaşatır.

İş Yerlerinde Kullanım

İş yerlerinde gözetim ile ilgili işlerde ürünü kullanabilirsiniz. Bilgisayarlara hızlıca kurulum yapabilir ve kullanmak için zaman kaybetmeden harekete geçebilirsiniz. İş anındaki görevlerinizi azaltarak işlerinizde daha başarılı olmanıza da imkan tanır.

Görüntü Kalitesini Destekler

Görüntü kalitesi son derece yüksektir. Açtığınız her görsel dosyasında ya da izlediğiniz her videoda görüntülerin ne kadar yüksek çözünürlükte ve canlı renklerde olduğunu göreceksiniz.

Pe4rformans Ayrıcalığı

Kayıt yapan cihazlarda her zaman hızlı şekilde yazdırma işlemini yapabilir. Verileri okumada başarılı olduğu gibi yazdırmada da son derece başarılıdır. Üstün bir performans sergileyerek güvenlik sağlar. Tüm veriler gizli bir şekilde saklanabilir. Üstelik yıllarca kaliteli kalmayı başarır. Sağlam ve dayanıklı yapıdadır.

Belirli Referanslar

Aynı kategorideki 3 Ürün: