Çok Satanlar

search

Western Digital Purple 1 TB Güvenlik Diski (Distribütör Garantili) WD10PURZ

₺879,98
Vergi dahil
Kapasite
1 TB

Distribütör Garantilidir. (Sıfırlanmış Disk Değildir)

WD10PURZ

Adet

Western Digital Purple WD10PURZ 3.5" 1 TB SATA 3 HDD

Güvenlik Kamerası Çözümleri İçin Uygunluk

Güvenlik kamerası depolaması, evlerin, küçük ya da orta büyüklükteki işletmelerin güvenlik sistemlerinin kurulmasını sağlarken, bu güvenlik sisteminin de yüksek güvenilirlikte olması için AllFrame teknolojisini de sunar. Güvenlik kaydı depolaması 7/24 aktif bir şekilde çalışabilirken,8 adete kadar sabit sürücüye ve 32 adet kameraya sahip olmak üzere yüksek çözünürlülük video kayıt sistemlerine uygun olarak üretilmişti

Masaüstü Sürücülerin Güvenlik Sisteminden Daha Fazlasını Sağlama

Bu güvenlik depolama sistemleri masaüstü sürücülerden çok daha fazlasını sağlayarak güvenliğin en üst derecede sağlanmasını sağlar. Bu sürücüler 7/24 açık olması ve yüksek çözünürlüklü olması açısından standart sürücülerden ayrılmaktadır. Yüksek sıcaklık seviyelerine dayanıklı olması da sahip olduğu diğer en önemli özelliklerden biridir.

Tüm Kamera Sistemlerine Uygun Olabilme

Güvenlik kamerası sabit sürücüsü mevcutta olan ya da yeni videoların kayıt sisteminde sorunsuz bir şekide uyum gösterebilmesi için kasa ve yonga setleri üreticileri ile birleşilerek üretimi gerçekleştirilmiştir. Bu sistem sayesinde Western Digital Purple tüm güvenlik kameralarına uygun bir hale gelebilmektedir.

Belirli Referanslar

Write your review

Western Digital Purple 1 TB Güvenlik Diski (Distribütör Garantili) WD10PURZ

Distribütör Garantilidir. (Sıfırlanmış Disk Değildir)

WD10PURZ

Write your review

Aynı kategorideki 5 Ürün: